فیلم مکس دیوانه جاده خشم 2015

خلاصه داستان فیلم مکس دیوانه جاده خشم 2015

در یک بایر پسابرجام ، زنی علیه یک حاکم ظالم در جستجوی وطن خود با کمک گروهی از زندانیان زن ، یک پرستش روانپریش و یک راننده به نام ماکس شورش می کند.

بازیگران فیلم مکس دیوانه جاده خشم 2015

Tom Hardy، Charlize Theron، Nicholas Hoult، Hugh Keays-Byrne، Josh Helman، Nathan Jones، Zoë Kravitz، Rosie Huntington-Whiteley

درباره فیلم مکس دیوانه جاده خشم 2015

مکس دیوانه: جادهٔ خشم (به انگلیسی: Mad Max: Fury Road) یک فیلم پسارستاخیزی و اکشن، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی جرج میلر و نویسندگی جرج میلر، برندن مک‌کارتی و نیکو لاتوریس است. این فیلم چهارمین قسمت از سری فیلم‌های مکس دیوانه و ریبوت آن به‌شمار می‌آید. قرار است دنباله این فیلم ساخته شود.کارگردان فیلم مکس دیوانه جاده خشم این طور میگوید: میلر دسامبر گذشته گفته بود که همزمان با فیلمبرداری سه هزار سال آرزو» دنباله‌های مکس دیوانه» را توسعه می‌دهد: کار من با داستان مکس دیوانه» تمام نشده، در ضمن من فکر می‌کنم کارگردان باید بتواند چند کار را با هم انجام دهد. بعد از این فیلم بدون تردید دنباله‌ی دیگری برای مکس دیوانه» ساخته خواهد شد. مراحل آماده‌سازی آن فیلم را هم انجام می‌دهیم.»

دانلود  فیلم مکس دیوانه جاده خشم 2015 با دوبله فارسی

دانلود سریال بت وومن Batwoman با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم پسران خوب Good Boys 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود قسمت نهم سریال ممنوعه با کیفیت FULL HD از مووی ایران

دانلود قسمت 2 سریال ممنوعه با لینک مستقیم و کیفیت 4k

دانلود فیلم لاتاری با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود قسمت 12 دوازدهم سریال ساخت ایران 2 | سریال ساخت ایران 2 قسمت 12 دوازدهم

دانلود سریال ساخت ایران 2 قسمت 11 یازدهم با کیفیت عالی | قسمت 11 ساخت ایران 2

فیلم ,دیوانه ,مکس ,جاده ,یک ,دیوانه» ,مکس دیوانه ,جاده خشم ,دیوانه جاده ,خشم 2015 ,فیلم مکس

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وکیوم آبی greenpost fanoosukhial گاهداد خرید اینترنتی دانلود فیلم 2020 پرسپولیس نیوز kashfe-estedad هتل عطر سیب سرخ